Розпочав роботу Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту

rozpochav robotu fond prezidenta ukrayini z pidtrimki osviti nauki ta sportu 43f347e - Розпочав роботу Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту

1 жовтня відбулося установче засідання Ради Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, який був створений з метою розвитку та підтримки талановитих українців, їхніх ідей у вказаних сферах задля посилення лідерських позицій нашої країни у світі.

На думку заступниці керівника Офісу Президента Юлії Соколовської,  Фонд має стати дієвим механізмом для заохочення талановитої молоді. З цією метою впроваджуватимуться інноваційні підходи та прогресивні речі.

Як зауважила Радник Глави держави з питань Фонду Ольга Будник, що Фонд покликаний об'єднати талановитих людей і дати їм можливість реалізувати свій потенціал в Україні.

Отримуйте актуальні новини освіти

Ключові програми Фонди:

  • гранти на навчання за кордоном;
  • стажування молоді у провідних іноземних закладах вищої освіти та наукових установах;
  • залучення лекторів з провідних вишів та наукових установ світу;
  • участь молоді в міжнародних науково-практичних семінарах і конференціях;
  • заохочення молодих людей за досягнення;
  • підтримка реалізації проектів у сфері освіти, науки та спорту.

Запуск ключових програм планується в лютому 2022 року. З коштів Фонду виплачуватимуть премії Глави держави в розмірі 100 тис. грн переможцям міжнародних учнівських олімпіад. Також здійснюватимуться виплати президентських стипендій у розмірі 10 тис. грн учасникам ЗНО, які показали найвищі результати. Такі стипендії виплачуватимуть щомісяця протягом року. Також планується здійснювати фінансування премій для відзначення досягнень українських спортсменів, заохочення молоді до участі в спорті та підтримка тренерської діяльності.

Діяльність Фонду передбачає можливості надання грантів на навчання в іноземних закладах освіти для підготовки магістрів та PhD, на залучення іноземних висококваліфікованих викладачів і тренерів для навчання українських студентів у пріоритетних галузях, де потрібно підсилити рівень підготовки фахівців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *