Призерами конкурсу з української мови ім. Петра Яцика стали 36 учнів та студентів з усіх регіонів України

prizerami konkursu z ukrayinskoyi movi im petra jacika stali 36 uchniv ta studentiv z usih regioniv ukrayini 37a385a - Призерами конкурсу з української мови ім. Петра Яцика стали 36 учнів та студентів з усіх регіонів України

24 червня 2022 року відбувся фінальний етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, за результатами якого визначено переможців. 

Призерами стали 36 учнів та студентів з усіх регіонів України, що посіли три призові місця. 

Зазначимо, фінал конкурсу був запланований на 26 лютого цього року. У зв’язку із вторгненням рф на територію України його вдалося провести 24 червня в дистанційній формі. Учасниками конкурсу стали 556 учнів та студентів, які перебувають не лише в Україні, але і за її межами. 

Довідково

Конкурс проводиться на виконання указів Президента України від 9 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», від 28 листопада 2007 року № 1155 «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови». Щороку він стартує 9 листопада, у День української писемності та мови.

Організаторами конкурсу є МОН, МБФ «Ліга українських меценатів» і Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *