Презентація оновлень від Google до Дня вчителя

prezentacija onovlen vid google do dnja vchitelja 29888f7 - Презентація оновлень від Google до Дня вчителя

28 вересня в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України відбулася Презентація оновлень від Google до Дня вчителя. 

Під час заходу були презентовані оновлені версії ресурсів від Google, серед яких:

  • Локалізована версія Довідкового центру Google Класу із практичними порадами, інструкціями та відповідями на поширені запитання, тепер українською.
  • Доповнена платформа “Навчайте, де б ви не були”, що містить ще більше корисних відеоматеріалів для вчителів щодо цифрових інструментів Google для освітнього процесу та можливостей пристроїв Chromebook.

Також у межах програми “Безпека дітей в Інтернеті” були представлені:

  • Оновлений Посібник із безпеки дітей в Інтернеті, що допоможе дітям і підліткам краще розуміти та захищати свою конфіденційність в онлайн-світі. Модуль “Бережи свої таємниці” тепер містить 3 додаткові уроки, присвячені цифровій конфіденційності, її захисту в Інтернеті та використанню особистих даних. А додаткова добірка “Уроки з цифрового добробуту” для дітей охоплює різні аспекти цифрового життя та сприяє більш свідомому та відповідальному користуванню мережею.
  • Оновлений Посібник із медіаграмотності для підлітків, покликаний надати молоді навички для більш впевненого та свідомого перебування в Інтернеті. Новий розділ “Зв’язок із державним стандартом” допоможе українським вчителям отримати ще більше практичної користі від застосування матеріалів Посібника в навчальному процесі. 
  • Грант 300 тис. доларів від Google.org для підтримки українських громадських організацій у межах програми «Безпека дітей в Інтернеті», спрямованої на розвиток цифрової освіти для дітей та молоді в Україні (підтримка здійснюється через фундацію School with Class).

Поділіться своїм досвідом використання платформи "Навчайте, де б ви не були" та Google-інструментами у короткій формі відгуку. Її заповнення займе не більше 5 хв.

Запис заходу та всі корисні посилання доступні на сайті.

Більше корисних матеріалів від Google для вчителів, батьків та учнів доступні на платформі Google Знання. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *