Прем’єр-міністр: необхідно погасити заборгованості із заробітної плати вчителям

premyer ministr neobhidno pogasiti zaborgovanosti iz zarobitnoyi plati vchiteljam 82901b5 - Прем’єр-міністр: необхідно погасити заборгованості із заробітної плати вчителям

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що заборгованість із заробітної плати освітянам має бути погашена.

«Питання забезпечення конституційного права працівників на своєчасне одержання заробітної плати за працю має стати важливою складовою державної політики. Планом пріоритетних дій Уряду на 2021 рік визначено завдання щодо законодавчого врегулювання питання посилення захисту прав працівників на своєчасне отримання заробітної плати. І тут немає місця компромісам – зарплата має платитися вчасно і в повному обсязі», – сказав голова Уряду.

Для цього в кожному органі влади має бути визначена посадова особа, яка нестиме персональну відповідальність за стан погашення заборгованості у певній сфері господарювання чи регіоні.

«Тимчасові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати мають працювати так часто, як того потребує ситуація. Якщо в регіоні є заборгованість, значить комісія має працювати до отримання належного ефекту: скорочення заборгованості й повного її погашення. Порожні звіти про кількість зібрань і чергових безрезультатних заслуховувань прийматися не будуть. Заходи мають бути рішучими та ефективними», – наголосив Шмигаль.

Отримуйте актуальні новини освіти

Керівники центральних та місцевих органів влади мають забезпечити, аби кожен працівник медицини, освіти, культури, спорту та інших бюджетних сфер отримував оплату не пізніше визначених законом термінів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *