Правила безпечної поведінки: поради дітям як слід поводитись при поверненні додому на звільнену територію. Відео

pravila bezpechnoyi povedinki poradi ditjam jak slid povoditis pri povernenni dodomu na zvilnenu teritoriju video 38edf7b - Правила безпечної поведінки: поради дітям як слід поводитись при поверненні додому на звільнену територію. Відео

Українські діти, на жаль, уже багато знають про війну. Та найголовніше, що вони мають знати в цих умовах, — це правила безпечної поведінки. Адже ворог не цурається мінувати іграшки, книжки, дитячі майданчики тощо.
Медіа ШоТам? підготувало пізнавальне відео для маленьких українців, яке просто й доступно розповідає про те, як слід поводитись при поверненні додому на звільнену територію.   Підписатись
Якщо ви або ваші знайомі плануєте поїздку в деокуповане місто чи село разом із дітьми — обов’язково покажіть їм цей ролик. Всього три хвилини корисної й неабияк важливої інформації навчать дитину обережності та уважності. А ще — зможуть вберегти здоров’я і життя всій родині.
Ролик створений у межах програми «Дивись під ноги!», що впроваджується Фонд Східна Європа у партнерстві з ДСНС України коштом DanChurchAid.  

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *