В межах акції «Малюнки Героям до Великодня!» та реалізації проєкту «Відвідай пораненого Героя» представники ДОНС МВС відвідали у Центральному госпіталі МВС звільнених з полону захисників і захисниць України, привітали їх з Великоднем, передали святкові подарунки, дитячі малюнки, листівки та побажали героям швидкого одужання, здоров’я, перемоги.
Про це повідомляють в ДОНС МВС
Захисники та захисниці з великою ніжністю розглядали малюнки та читали слова подяки від маленьких українців і побажання від них. У ході розмови вони зауважили, що написані дитячою рукою слова «дякую» та «швидкого одужання», піднімають моральний дух і надають їм сил. Саме дитячі малюнки, листи для них часто є оберегами, а також нагадують їм, заради кого вони воюють та заради чого вони мають швидко одужати – за мирне майбутнє українських дітей!
Підписатись