Понад 60 закладів освіти під загрозою через підрив Каховської ГЕС

ponad 60 zakladiv osviti pid zagrozoju cherez pidriv kahovskoyi ges 1700eaf - Понад 60 закладів освіти під загрозою через підрив Каховської ГЕС

Через підрив ворогом Каховської ГЕС під загрозою понад 60 закладів освіти.

Про це в Телеграм повідомляє Міністерство освіти та науки.

"Наслідки руйнації можуть бути катастрофічними. Через черговий злочин держави-терориста у зоні підтоплення опинилися 80 населених пунктів. Підрив Каховської ГЕС, ймовірно, затопить приблизно 27 дошкільних навчальних закладів, 15 шкіл, 6 закладів професійно-технічної та 15 закладів вищої освіти, 2 наукові установи НАН України. На жаль, кількість руйнувань, можливо, збільшиться. Частина цих закладів розташована на тимчасово окупованих територіях", – йдеться у повідомленні.

Підписатись

У МОН наголошують, що освітянам, науковцям та учням, які зараз перебувають у зонах підтоплення, важливо переміститися до безпечних місць відповідно до рекомендацій місцевої влади. На даний час обласною владою організовано евакуацію мешканців автобусами до Херсона, далі до Миколаєва і звідти до Хмельницького. Курсуватиме на залізничному вокзалі з Херсона евакуаційний потяг до Миколаєва.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *