Понад 22 тисячі студентів з пільгових категорій переведуть на бюджет до кінця поточного року

ponad 22 tisjachi studentiv z pilgovih kategorij perevedut na bjudzhet do kincja potochnogo roku 33dd0a7 - Понад 22 тисячі студентів з пільгових категорій переведуть на бюджет до кінця поточного року

На виконання завдання Президента України Міністерство освіти продовжує процес переведення на навчання за державним замовленням дітей загиблих захисників України, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також дітей жителів особливо небезпечних територій, які зараховані до закладів фахової передвищої та вищої освіти до 2021 року включно. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Очільник МОН зауважив, що із загальної кількості звернень, а це 22 643 звернень, які надійшли до міністерства фахівці опрацювали понад 20,5 тис. запитів на переведення здобувачів освіти від 212 закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Підписатись

За рахунок внутрішнього перерозподілу закладам фахової передвищої та вищої освіти підтверджено та надано дозвіл для переведення на навчання за державним замовленням 4 427 здобувачів.

Загалом до кінця року переведуть на бюджетні місця всіх здобувачів, які мають на це право та подали підтвердні документи до 18 листопада 2022 року.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *