Понад 150 тисяч учнів об’єднав Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Рух – це здорово»!

ponad 150 tisjach uchniv obyednav vseukrayinskij fizkulturno ozdorovchij zahid ruh ce zdorovo 9248da4 - Понад 150 тисяч учнів об’єднав Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Рух - це здорово»!

З 25 травня по 9 червня 2024 року Україною прокотилася хвиля спортивного драйву та єднання — Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Рух — це здорово».

Традиційно на початку червня, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, в Україні відбувається калейдоскоп змагань, руханок, флешмобів та інших активностей. Цьогоріч захід знову став справжнім святом спорту та здорового способу життя для тисяч українських школярів.

Ініціаторами та організаторами є Комітет з фізичного виховання і спорту МОН України та Українська федерація учнівського спорту. Головна мета — не лише запалити в юних серцях любов до спорту, а й подарувати їм незабутні емоції, зміцнити фізичне та емоційне здоров'я, а також виховати справжній командний дух.

ponad 150 tisjach uchniv obyednav vseukrayinskij fizkulturno ozdorovchij zahid ruh ce zdorovo 05dd1e7 - Понад 150 тисяч учнів об’єднав Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Рух - це здорово»!

До змагань долучилися понад 150 тисяч учнів з 23 областей України та Києва!

Упродовж двох тижнів наша країна перетворилася на справжню арену спортивного азарту. У школах, на центральних площах, у парках та на спортивних майданчиках вирували змагання з різних видів спорту, естафети, руханки, Cool Games, «Козацький гарт», рухливі ігри, флешмоби, челенджі та інші цікаві активності.

Центральним майданчиком «Рух — це здорово» цього року став Київ. 1 червня 2024 року в Олімпійському фаховому коледжі імені І. Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся чемпіонат України з рукопашного бою серед учнів, де зібралися близько 450 учасників із 15 областей України та Києва, щоб визначити чемпіонів країни.

ponad 150 tisjach uchniv obyednav vseukrayinskij fizkulturno ozdorovchij zahid ruh ce zdorovo 71332fe - Понад 150 тисяч учнів об’єднав Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Рух - це здорово»!

«Рух — це здорово» – це не просто слова, це девіз, що резонує в серцях тисяч юних українців. Це заклик до дії, до активного способу життя, до прагнення до перемоги не лише на спортивному майданчику, а й у житті, — говорить голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко. – Цей захід став ще одним кроком на шляху до оздоровлення та виховання здорового покоління, яке творитиме майбутнє нашої сильної та спортивної України. Це чудова можливість для школярів продемонструвати свою силу, спритність та витривалість, отримати заряд позитивних емоцій, нових друзів та незабутні враження!».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *