Початок навчального року для університетів може бути перенесений на серпень

pochatok navchalnogo roku dlja universitetiv mozhe buti perenesenij na serpen 2ebc1e4 - Початок навчального року для університетів може бути перенесений на серпень

Заклади вищої освіти можуть розпочати навчальний рік вже у серпні, що дозволить зекономити кошти під час опалювального сезону

Відповідне питання було обговорене 15 червня  у ході засідання президії Спілки ректорів закладів вищої освіти, повідомляє прес-служба Профспілки працівників освіти і науки. У заході взяв участь міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Обговорюючи перспективи наступного навчального року, учасники зазначили, що в умовах воєнного стану можлива економія коштів під час опалювального сезону, тому мова йшла про перенесення початку навчального року на початок серпня», – зазначають у профспілці.

Також ректори університетів наголосили на безпекових питаннях навчання, адже рішення про форми проведення занять прийматимуть заклади освіти, за умов наявності укриттів. 

Серед інших питань було обговорено питання особливостей вступної кампанії цього року, нових умов ліцензування закладів вищої освіти тощо.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *