Платформа «Labster» надає безкоштовний доступ до своїх інтерактивних курсів до всіх шкіл, коледжів та університетів України

platforma labsternbspnadaye bezkoshtovnij dostup do svoyih interaktivnih kursiv do vsih shkil koledzhiv ta universitetiv ukrayini 73539ec - Платформа «Labster» надає безкоштовний доступ до своїх інтерактивних курсів до всіх шкіл, коледжів та університетів України

За співпраці Міністерства освіти і науки України провідна платформа «Labster» надає безкоштовний доступ до своїх інтерактивних курсів до всіх шкіл, коледжів та університетів України.

Забезпечення доступу до якісного дистанційного та змішаного навчання на платформі «Labster» дозволить понад 4,5 млн учнів і студентів у кожному закладі освіти в Україні навчатися, використовуючи визнані у світі віртуальні наукові симуляції від платформи протягом року. Викладачі можуть легко знайти корисні для їхніх дисциплін інтерактивні симуляції серед 300 доступних та ефективно впровадити їх у навчальний процес, зробити його цікавішим та ефективнішим.

Платформа «Labster» також надасть послуги з професійного розвитку та технічну підтримку для всіх викладачів і студентів з видачею відповідних сертифікатів.

Підписатись

 Фахівці платформи «Labster»  грудня об 11:00 проведуть вебінар на тему: «Платформа «Labster»: використання віртуальних симуляцій у навчанні». Приєднатися до заходу можна за посиланням. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *