Півтора мільярда гривень субвенції на облаштування безпечних умов у школах досі не розподілені

pivtora miljarda griven subvenciyi na oblashtuvannja bezpechnih umov u shkolah dosi ne rozpodileni 5e9f798 - Півтора мільярда гривень субвенції на облаштування безпечних умов у школах досі не розподілені

19 квітня 2023 року Державна служба якості освіти презентувала результати дослідження якості організації освітнього процесу в умовах війни у закладах загальної середньої освіти, а також проведе обговорення «Як забезпечити якість освітнього процесу?». Після презентації учасники заходу обговорювали низку питань щодо подолання освітніх втрат, забезпечення якості освітнього процесу та продовження реформи освіти.

Аналізуючи проблему освітніх втрат, пов’язаних з дистанційним навчання, депутат Верховної Ради України Сергій Колебошин зауважив, що досі не прийнятий порядок використання півтора мільярда гривень субвенції на облаштування безпечних умов у школах.

Водночас освітній омбудсмен Сергій Горбачов наголосив, що отримує низку звернень від громад, які не можуть освоїти залишки бюджетних коштів на освіту.

Підписатись

«Є одна річ, яку потрібно ухвалювати негайно. Це зміни до постанови № 590, яка просто заблокувала використання коштів, які навіть є в громадах, для підготовки до нового навчального року”, – зауважив він.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *