Пілотування нової моделі роботи старшої профільної школи відбуватиметься два роки

pilotuvannja novoyi modeli roboti starshoyi profilnoyi shkoli vidbuvatimetsja dva roki d09c965 - Пілотування нової моделі роботи старшої профільної школи відбуватиметься два роки

Під час Серпневої конференції заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків розповів про Стандарт старшої профільної школи, який МОН презентуватиме восени 2023 року.

Він наголосив, що наразі триває робота над доопрацюванням концепції та Стандарту профільної школи зокрема в розділі фінансування. Тож восени відбудеться презентація ініціативи з конкретними пропозиціями, які будуть враховані під час розроблення змін до закону «Про повну загальну середню освіту»

За його словами, процес пілотування профільної школи буде ще складнішим, ніж пілот базової. Тому його апробація запланована на 2025 рік, що збільшує вдвічі час для пілотування нової моделі роботи старшої профільної школи, нових програм, вільного вибору освітньої траєкторії учня.

Підписатись

Андрій Сташків наголосив, що пілотування відбуватиметься в іншому типі закладів – академічних ліцеях, які мають бути створені. У МОН працюють над моделями фінансування профільних ліцеїв і пропозиціями, на якому територіальному рівні вони мають бути створені.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *