П’ять українських шкіл отримали перші «Аптечкі для школярів»

pjat ukrayinskih shkil otrimali pershi aptechki dlja shkoljariv 40e7649 - П'ять українських шкіл отримали перші «Аптечкі для школярів»

В межах ініціативи «Аптечка для школярів» компанія «SOCAR Energy Ukraine» передала п'яти школам 234 медичні набори для учнів. Медичні комплекти отримали заклади освіти в Києві, Київській, Одеській, Львівській та Черкаській області.

Як зазначає Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, безпека усіх учасників освітнього процесу – єдина умова, за якої учні та вчителі можуть перебувати у школі. Для цього спільно з освітянами та територіальними громадами працювали над облаштуванням укриттів. У той же час в укритті і школі обов’язково повинна бути аптечка, щоб у разі необхідності можна було надати першу медичну допомогу. 

Підписатись

Директорка благодійної платформи «dobro.ua» Ірина Гуцал наголошує на важливості максимального забезпечення освітнього процесу необхідними засобами безпеки.

«Важливим для нас завданням є не лише вирішення нагальних проблем, але й дії на випередження. Спільний проєкт уже допомагає підготувати українських школярів до суворих реалій під час війни. Наші зусилля спрямовані на те, щоб діти знали, як діяти у разі загрози, та мали усі необхідні засоби. Вдячні клієнтам SOCAR, які продовжують турбуватися про наших дітей», – Ірина Гуцал, директорка благодійної платформи «dobro.ua».

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *