Перші 26 ветеранів війни викладатимуть початкову військову підготовку в школах

pershi 26 veteraniv vijni vikladatimut pochatkovu vijskovu pidgotovku v shkolah 73acd92 - Перші 26 ветеранів війни викладатимуть початкову військову підготовку в школах

В межах реалізації проєкту Мінветеранів та Міноборони України щодо залучення ветеранів війни до викладання початкової військової підготовки перші 26 ветеранів пройшли навчання з підвищення кваліфікації на базі Національного університету оборони України за оновленою програмою та викладатимуть предмет «Захист України» в закладах освіти.

«У ході навчання ветерани вдосконалили свою педагогічну майстерність, отримали актуальну інформацію по базових курсах з тактичної медицини, вогньової підготовки, історії українського війська, а також психології», – наголосила в.о. директора Департаменту громадянської ідентичності та ветеранського розвитку Світлана Строкач.

Підписатись

У Міністерстві у справах ветеранів повідомили, що до фахового викладання шкільних дисциплін національно-патріотичного спрямування мають бути залучені 593 ветерани війни. Передбачається, що такий підхід сприятиме підвищенню професійної компетентності фахівців у сфері військово-патріотичного виховання, суттєво підвищить ідеологічну складову оборонної стійкості, рівень  обороноздатності та посилить національну безпеку України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *