Переважна більшість студентів та викладачів схвально оцінюють надання освітніх послуг в новому навчальному році

perevazhna bilshist studentiv ta vikladachiv shvalno ocinjujut nadannja osvitnih poslug v novomu navchalnomu roci 5a693e2 - Переважна більшість студентів та викладачів схвально оцінюють надання освітніх послуг в новому навчальному році

Державна служба якості освіти України спільно з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти у період з 05-14 вересня 2022 року провели анонімне онлайн-опитування педагогічних,  науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти закладів фахової передвищої та вищої освіти щодо рівня їхньої задоволеності організацією освітнього процесу на початку 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану. В опитуванні взяли участь 12 тис. респондентів (9473 здобувачі освіти та 2529 викладачів) із 60 закладів фахової передвищої та 50 закладів вищої освіти.

Відповідно до результатів, переважна більшість респондентів, з яких 80% викладачів та 90% студентів, схвально оцінили і якість надання освітніх послуг, і результати навчання здобувачів. 11% опитаних відзначають покращення системи якості освіти. 13% респондентів не задоволені якістю надання послуг, зокрема 14% здобувачів фахової передвищої та 56% здобувачів вищої освіти, 8% педагогічних і 22% науково-педагогічних працівників.

Підписатись

Щодо оцінки рівня безпеки за очного навчання, 49% здобувачів фахової передвищої освіти, 36% студентів ЗВО вважають рівень безпеки в офлайн-форматі достатнім. З-поміж педагогічних працівників 55% працівників закладів вищої освіти та 64%  опитаних викладачів закладів фахової передвищої освіти вважають таку офлайн форму навчання безпечною в нинішніх умовах.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *