Пенсії педагогам: хто може розраховувати на 10 місячних виплат відразу

pensiyi pedagogam hto mozhe rozrahovuvati na 10 misjachnih viplat vidrazu 12cb292 - Пенсії педагогам: хто може розраховувати на 10 місячних виплат відразу

Педагогічні працівники в Україні, виходячи на пенсію, можуть розраховувати на виплату 10 місячних виплат відразу. У прес-службі ПФУ розповіли, кого із громадян це стосується.

Як передає "Хвиля", про це повідомила прес-служба ПФУ.

"Чому я, вийшовши на пенсію у 2021 році з педагогічним стажем 50 років, не отримала додаткових 10 окладів? Чи можу я отримати 10 пенсій, які надають після виходу на пенсію, якщо мені їх не нарахували?", – поцікавилася мешканка Вінницької області.

Підписатись

У ПФУ роз'яснили, що право на виплату грошової допомоги у розмірі 10 місячних пенсій станом на день її призначення мають, зокрема, жінки, які на день досягнення пенсійного віку працювали в установах освіти державної чи комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років та страхового стажу 30 років на таких посадах.

Якщо до цього вони не отримували жодної іншої пенсії, то за необхідного стажу такі жінки мають право отримати одноразово 10 місячних пенсій. При цьому для чоловіків страховий стаж має становити не менше ніж 35 років.

Для отримання виплат потрібно написати заяву до Пенсійного фонду.

"Якщо всі зазначені умови виконані, а допомогу у розмірі 10 пенсій ви не отримали, можна звернутися до органів Пенсійного фонду України з відповідною заявою", – наголосили у ПФУ.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *