Освітян запрошують на вебінар «Кір в Україні: що треба знати освітянам?»

osvitjan zaproshujut na vebinar kir v ukrayini shho treba znati osvitjanam 4789a55 - Освітян запрошують на вебінар «Кір в Україні: що треба знати освітянам?»

Кір – це гостре вірусне захворювання, що супроводжується запальним ураженням верхніх дихальних шляхів, висипом і поширенням токсинів, що продукуються вірусом, по всьому організму. Хвороба передається повітряно-крапельним шляхом. Вірус виділяється з повітрям, що видихається, а також з мокроти. З потоками повітря збудник переноситься на великі відстані. Інфікування відбувається при вдиханні зараженого патогеном повітря. Найнадійнішим засобом попередження кору є вакцинація. Усі невакциновані перебувають в зоні ризику. Особливо швидко вірус поширюється в колективах.

28 вересня о 15:00 для вчителів та керівників закладів освіти відбудеться вебінар «Кір в Україні: що треба знати освітянам?», на якому медичні фахівці нададуть рекомендації, як діяти в разі спалаху кору. Лекції проведуть медичний експерт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в України Катерина Булавінова та лікар-інфекціоніст, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики Федір Лапій.

Під час вебінару учасники дізнаються:

  • чому кір загрожує всім невакцинованим дітям та дорослим зараз,
  • як один випадок інфікування кором в школі може призвести до спалаху, 
  • як розпізнати кір та як діяти, якщо в класі хтось захворів, 
  • як захиститися від кору дітям та дорослим і як говорити з батьками про щеплення,
  • як кожен директор школи, завуч і вчитель можуть діяти у разі спалаху кору?

Підписатись

Зареєструватися для участі у вебінарі можна за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *