Освітян запрошують на безоплатні освітні курси для підвищення кваліфікації

osvitjan zaproshujut na bezoplatni osvitni kursi dlja pidvishhennja kvalifikaciyi 782665f - Освітян запрошують на безоплатні освітні курси для підвищення кваліфікації

Компанія з розроблення інтерактивного обладнання та освітніх рішень EdPro долучилася до ініціативи з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!».

EdPro запрошує вчителів  всіх предметів до 31 серпня пройти безплатні освітні курси і набути практичні навички роботи з освітньою системою «Mozaik» та програмою «МozaBook»До 31 серпня вчителі всіх предметів можуть.

MozaBook — це інтерактивна презентаційна програма, за допомогою якої можна урізноманітнювати уроки та зробити їх інтерактивнішими. Вона дозволяє відкрити цифрові підручники і доповнити їх цифровим вмістом: відео, аудіо, 3D-сценами і завданнями.

За успішне проходження освітніх курсів усі учасники отримують сертифікати про підвищення кваліфікації педагогічних працівників від 10 до 20 академічних годин кожен. 

Підписатись

Учителі можуть пройти курси з основ роботи з mozaBook та mozaWeb, з використання програмного комплексу «Mozaik» в дистанційній освіті, із вчителями фізики, біології, хімії, географії, історії, математики та для НУШ 1-4 та 5-6 класів. 

Переваги онлайн-курсів від EdPro:

  • зручний формат навчання, що дозволяє учителю зручно та комфортно здобути необхідні теоретичні знання і практичні навички;
  • перегляд відеоуроків у зручний час в будь-якому місці;
  • набуття практичних навичок з роботи з програмним комплексом «МozaBook».;
  • здобуття сертифіката підвищення кваліфікації.

Переглянути перелік онлайн-курсів можна за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *