«Освіта повинна бути пріоритетом для держави», – Михайло Федоров

osvita povinna buti prioritetom dlja derzhavi mihajlo fedorov 53262bc - «Освіта повинна бути пріоритетом для держави», - Михайло Федоров

Інновації, технологія і освіта – важливі, і слід фокусуватися саме на цих напрямках. Про це розповів віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров в інтерв’ю Суспільному.

Михайло Федоров повідомив, що наразі формується команда заступників, команди департаментів, що спільно з освітянами впродовж декількох місяців мають сформувати перелік ключових реформ в освітній галузі, виходячи з аналізу реального стану всіх освітніх процесів.

Він наголосив, що освіта має бути пріоритетом для держави. Наразі перед нею постало багато викликів, які потребують фундаментального рішення. Зокрема, спостерігаються значні прогалини у навчанні. Українські учні за деякими показниками відстають в шкільній програмі від США та ЄС.

Важливим напрямком є створення якісного навчального контенту. Для цього планується залучення провідних експертів, з метою його генерування, впровадження та покращення діючих електронних систем, що містять контент.

Підписатись

Михайло Федоров наголосив на необхідності повернення учнів до офлайн-навчання, але для цього слід розв'язувати нагальні проблеми, зокрема, питання з облаштування бомбосховищ, яких не вистачає. МОН формує команду, яка буде опікуватися цим питанням.

Ще одним важливим кроком у розбудові освітньої галузі є запровадження електронного документообігу. Наразі у Мінцифрі працюють над послугою освітніх документів в «Дії». Формується фундаментальна інформаційна система, в якій буде реєстр і школярів, і вчителів, і шкіл, що дозволить позбутися бюрократії.

Віцепрем’єр-міністр також зауважив, що одним із важливих завдань є встановлення зв'язку з українцями, які навчаються за кордоном.

«Потрібно зрозуміти, скільки дітей в кожній з країн, навчаються вони онлайн або вже ходять в цій країні в школу, які в них там проблеми, що потрібно зробити, щоб покращити рівень української онлайн-освіти для них, що ми можемо зробити для того, щоб вони повернулися», – наголосив Михайло Федоров.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *