ООН запрошує українських студентів на програму стажування

oon zaproshuye ukrayinskih studentiv na programu stazhuvannja e6a0cb8 - ООН запрошує українських студентів на програму стажування

Із 24 жовтня до 24 листопада 2023 року відбудеться новий віртуальний етап Програми стажування в Організації Об'єднаних Націй.

Програма пропонує студентам можливість віртуально поспілкуватися зі співробітником ООН, взяти участь у віртуальній екскурсії Віденським міжнародним центром (United Nations Vienna) та віртуальному семінарі з питань кар'єри. До програми долучаться співробітники низки структур ООН, розташованих у Відні.

До участі запрошуються студенти, які навчаються на магістерських або аспірантських програмах в університетах наступних країн: Вірменія, Австрія, Азербайджан, Білорусь, Чехія, Грузія, Угорщина, Польща, Словаччина, Словенія, Туреччина, Україна та Чехія.

Підписатись

Реєстрація для участі в програмі розпочнеться вже у вересні!

Прийом заявок триватиме з 29 вересня до 8 жовтня 2023 року. 

Слідкувати за оновленнями щодо Програми стажування в ООН 2023 можна на веб-сайті ЮНІС у Відні.

Зверніть увагу: кількість місць обмежена. 

Прийом заявок може бути закритий раніше, як тільки організація-учасниця отримає максимальну кількість заявок. Крім того, Програма стажування не є частиною процесу набору персоналу. Це можливість для студентів отримати інформацію про роботу в ООН від її співробітників.

За матеріалами – United Nations in Ukraine

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *