ООН: майже мільйон дітей в Україні не мають безпечного доступу до продовження освіти

oon majzhe miljon ditej v ukrayini ne majut bezpechnogo dostupu do prodovzhennja osviti 18d485a - ООН: майже мільйон дітей в Україні не мають безпечного доступу до продовження освіти

Майже мільйон дітей, які постраждали від війни, не мають безпечного та надійного доступу до продовження освіти, що позначиться на майбутньому цілого покоління.

Про це заявила директорка з питань операцій та адвокації Управління ООН з координації гуманітарних справ Едем Восорну, передає кореспондент Укрінформу.

За її словами, масштаби гуманітарних потреб в Україні залишаються величезними. Тієї чи іншої форми гуманітарної допомоги потребують понад 14 млн осіб, або близько 40% населення України.

Підписатись

Чотири мільйони осіб, у тому числі майже 1 млн дітей, все ще є переміщеними особами всередині країни, понад 6,3 млн людей продовжують жити як біженці в сусідніх європейських країнах та в усьому світі, нагадала Восорну.

Вона зауважила, що за час повномасштабної війни підтверджено 1035 нападів на систему охорони здоров'я, 112 медпрацівників убито.

Крім того, пошкоджено чи зруйновано понад 3 тис. навчальних закладів. Причому багато з них використовувалися для розміщення переміщених осіб або як розподільчі центри.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *