Онлайн-бібліотека літератури українською мовою

ukrayinska literatura 1024x683 - Онлайн-бібліотека літератури українською мовою
Онлайн-бібліотека літератури українською мовою

Останні тенденції спонукають сучасних людей розвиватися і постійно вчиться. Хоча в наше століття технологій доступні й такі методи як онлайн-вебінари, мільйони відео, тренінги та соціальні мережі, все ж книги є основою цього всього.

Попит на українську літературу

Особливим попитом в Україні зараз є українська література. У зв’язку з останніми подіями в країні, навіть раніше російськомовні стали активно підвищувати рівень української мови, читаючи нею книжки і дивлячись відео. Тому зараз особливим попитом користуються читати книги онлайн зі спеціальних інтернет-майданчиків, як-от “UABook”.

Творцями “UABook” є об’єднання однодумців, що мають на меті допомогти провести українізацію в країні, надаючи безоплатний доступ до чудової вітчизняної та зарубіжної літератури.

У безкоштовній онлайн-бібліотеці надається можливість читати велику кількість книжок найрізноманітнішого спрямування, надходження яких постійно поповнюються новими виданнями.

Зручний інтерфейс

Всі книги доступні для вільного прочитання, але на сайті передбачена “Моя поличка”, без всяких занудних реєстрацій. За її допомогою можна окремо зберігати всі публікації, обрані для читання. Крім того, внизу є діаграма, завдяки якій можна швидко визначити обсяг прочитаних сторінок і тих, що залишилися. Тобто на сайті можна читати книги онлайн без реєстрації, але з особистим кабінетом, що на набагато зручніше.

Ненав’язливий дизайн, який не відволікає, вважається перевагою для сайту такого призначення. Знаходити потрібні книги дуже легко і швидко за допомогою пошуку або категорій.

На сайті “UABook” представлені книги української та світової літератури. Наприклад, можна читати книжки художньої літератури українською мовою, від таких зарубіжних авторів, як Коллін Гувер, Генрік Ібсен, Ернест Хемінгуей та багато інших. Або твори українських авторів – Саша Лірник, Григорій Сковорода, Ольга Кобилянська, Володимир Сосюра та інші.

Також і для розваги можна читати книжки за такими напрямками, як любовні романи, фентезі, казки, детективи або світову класику.

У розділі “Автори”, клікнувши на обраного автора, можна побачити всі його твори, надані в інтернет-бібліотеці.

Надихайтеся на якісне життя та навчайтеся новому разом з “UABook”! Об’єднання однодумців вірять у те, що успіху в пізнанні української літератури може досягти кожен, варто лише постаратися.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *