Оголошено переможців Радіодиктанту національної єдності-2023

ogolosheno peremozhciv radiodiktantu nacionalnoyi yednosti 2023 014ca58 - Оголошено переможців Радіодиктанту національної єдності-2023

Переможцями Радіодиктанту національної єдності-2023 стали дві учасниці, які написали радіодиктант без жодної помилки, – Галина Шура та Христина Гоянюк.

Про це в Укрінформі під час оголошення результатів Радіодиктанту національної єдності-2023 в Медіацентрі Україна-Укрінформ повідомив член правління Суспільного мовлення Дмитро Хоркін.

“Переможцями Радіодиктанту національної єдності-2023 стали дві учасниці, які написали радіодиктант без жодної помилки: Галина Шура – вчителька української мови і літератури Комарівської гімназії Волинської області і львів'янка Христина Гоянюк”, – сказав Хоркін.

Підписатись

Він зауважив, що Христина Гоянюк вже увійшла у Книгу рекордів України, як постійна учасниця, яка не пропустила жодного радіодиктанту з 2000 року, та неодноразова переможниця конкурсу.

З однією помилкою радіодиктант написали 5 людей: Олеся Жу, Євгенія Антонюк, Вікторія Норичка, Іванна Рубан і Юлія Шевченко.

Наймолодшому учаснику було 8 років, найстаршій учасниці – 90 років.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *