Оголошено добір тренерів із програми шкільного курсу «Захист України»

ogolosheno dobir treneriv iz programi shkilnogo kursu zahist ukrayini f380e2d - Оголошено добір тренерів із програми шкільного курсу «Захист України»

Міністерство освіти і науки України оголошує добір тренерів, які навчатимуть вчителів для викладання оновленого курсу «Захист України» у 10–11 класах. Долучайтеся до формування в Україні суспільства зі стійкою громадянською позицією та оборонною свідомістю.

Хто може стати тренером/-кою:

  • вчителі предмета «Захист України» або суміжних дисциплін;
  • інструктори центрів цивільного захисту;
  • демобілізовані захисники і захисниці України; 
  • фахівці, які активно працюють з молоддю.

Програма підготовки тренерів охоплює теми: інтерактивні методи викладання, основи національної безпеки, військове управління, протидія інформаційним загрозам.

Підписатись

Навчання тренерів триватиме в Києві з 10 до 14 червня. Організатори оплачують проживання, трансфер і харчування.

Після навчання та професійного вишколу тренери отримають сертифікати й зможуть навчати вчителів «Захисту України» у своїх громадах чи областях за кошти спеціальної субвенції з державного бюджету. Таким чином здобуті знання передаватимуть каскадним методом до більшої кількості педагогів у кожному куточку України.

Навчання тренерів необхідно для комплексного оновлення дисципліни «Захист України», що передбачає нову навчальну програму та підходи до викладання. Наша мета — сформувати в молодого покоління активну громадянськість, оборонну свідомість, практичні навички у сфері безпеки, стійкість у надзвичайних ситуаціях.

Дізнавайтеся більше про ініціативу за покликанням. Реєстрація триває до 4 червня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *