Обрано представників від України до програмних комітетів «Горизонт Європа»

obrano predstavnikiv vid ukrayini do programnih komitetiv gorizont yevropa 47d4cb8 - Обрано представників від України до програмних комітетів «Горизонт Європа»

Восени МОН оголосило конкурсний добір представників від України до програмних комітетів Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа». Нині за його результатами сформовано перелік представників до 14 програмних комітетів.

Загалом на перший конкурс надійшло 66 заявок, 63 з яких відповідали вимогам. Участь у конкурсі могли взяти три категорії учасників:

  1. Кандидати, які представляють ЗВО, наукові установи, інноваційні підприємства, — подано 31 заявку.
  2. Кандидати, які представляють органи влади, організації (фонди) підтримки наукової або інноваційної діяльності, — подано 11 заявок.
  3. Кандидати, які мають підтверджений досвід представництва України в робочих органах Європейського дослідницького простору, — подано 21 заявку.

Підписатись

Добір представників відбувався на основі: 

  • пропозицій кандидатів щодо бачення пріоритетів діяльності як офіційного представника України в комітеті; 
  • досвіду участі та керівництва у міжнародних і європейських проєктах, який мають кандидати; 
  • результатів попередньої роботи у програмних комітетах для тих, хто вже має досвід роботи в європейських дослідницьких організаціях.

До складу програмних комітетів від України увійшло 39 представників, 17 з яких уже виконували таку функцію у програмах «Горизонт 2020» та «Горизонт Європа».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *