Незалежне тестування педагогічних працівників–2024: розбір завдань

nezalezhne testuvannja pedagogichnih pracivnikiv 2024 rozbir zavdan 4ad2a2c - Незалежне тестування педагогічних працівників–2024: розбір завдань

12 березня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти було розміщено матеріали незалежного тестування, яке цьогоріч складали вчителі початкових класів, української мови і літератури та математики. 

Упродовж тижня фахівці відділу сертифікації Українського центру оцінювання якості освіти в прямих етерах на YouTube-каналі центру прокоментують правильні відповіді на тестові завдання.

19 березня о 15:00 – розбирають завдання 1–39 загального (переважно спільного для всіх категорій учасників тестування) блоку, який стосується розділів «Управління освітнім процесом», «Партнерська взаємодія з учасниками освітнього процесу», «Організація освітнього середовища», «Комунікація державною мовою з дотриманням норм української літературної мови», «Створення й підтримка цифрового середовища для ефективного навчання…»

20 березня о 15:00 – розбирають завдання незалежного тестування ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ з розділів «Методики навчання освітніх галузей, визначених Державним стандартом початкової освіти» та «Система теоретичних знань з освітніх галузей, визначених Державним стандартом початкової освіти».

22 березня о 14:00 – розбирають завдання 40-90 незалежного тестування ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ з розділів «Методики й технології навчання предметів та інтегрованих курсів мовно-літературної освітньої галузі», «Система теоретичних знань з предметів та інтегрованих курсів мовно-літературної освітньої галузі, необхідна для реалізації вимог державних стандартів середньої освіти».

22 березня о 16:00 – розбирають завдання 40-75 незалежного тестування ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ з розділів «Методики й технології навчання предметів та інтегрованих курсів математичної освітньої галузі», «Система теоретичних знань з предметів та інтегрованих курсів математичної освітньої галузі, необхідна для реалізації вимог державних стандартів середньої освіти».

Після докладного розбору завдань експертки також нададуть відповіді на всі ваші запитання, які ви можете поставити заздалегідь, перейшовши за посиланням, або ж в чаті безпосередньо під час прямої трансляції.

Нагадаємо: учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування наберуть менше ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів, не зможуть взяти участі в наступному етапі сертифікації.

Інформацію про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в її наступному етапі буде розміщено в Кабінеті учасника сертифікації одночасно з результатами незалежного тестування не пізніше 20 березня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *