НБУ запустив безкоштовну онлайн-платформу з фінансової грамотності «Гаразд»

nbu zapustiv bezkoshtovnu onlajn platformu z finansovoyi gramotnosti garazd 9402a27 - НБУ запустив безкоштовну онлайн-платформу з фінансової грамотності «Гаразд»

Національний банк України презентував безкоштовну онлайн-платформу з фінансової грамотності «Гаразд»,  на якій всі охочі зможуть здобути достатній рівень фінансових знань, щоб ухвалювати відповідальні рішення щодо персональних фінансів.

Фінансовий гід ресурсу Горпинка допоможе знайти реальні рішення, що знадобляться у повсякденному житті: від алгоритму дій щодо оформлення депозиту чи кредиту до порад з планування власного бюджету та фінансового виховання дітей.

За допомогою загального та 6 тематичних тестів, що розміщені на онлайн-платформі, користувачі можуть визначити свій рівень знань.

Онлайн-платформа містить шість розділів:

  • «Гроші»;
  • «Фінансове планування»;
  • «Депозити»;
  • «Кредити»;
  • «Шахрайство»;
  • «Cтрахування». 

Підписатись

Онлайн-платформа «Гаразд» має дві спеціальні рубрики: «Лайфхаки», де користувачі можуть ознайомитись з корисними порадами для кращого управління фінансами, та «Питання дня», де можна знайти відповіді на найпоширеніші запитання про фінансову грамотність.

На платформі розміщено понад 170 статей. Кількість публікацій надалі буде збільшуватися. Також на ресурсі з’являтимуться нові рубрики.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *