Навчальні заклади забезпечені укриттями на 67,8%

navchalni zakladi zabezpecheni ukrittjami na 678 0f407e5 - Навчальні заклади забезпечені укриттями на 67,8%

Заклади освіти забезпечені захисними спорудами на 67,8%, тим часом робота по облаштуванню та будівництву нових сховищ триває постійно. Для цього державним бюджетом передбачено видатки у сумі 1,5 млрд гривень. Про це розповів міністр освіти і науки Оксен Лісовий «Укрінформ».

«За інформацією обласних, Київської міської військових адміністрацій, станом на середину червня 2023 року до освітнього процесу в очній формі навчання за показниками забезпеченості учасників освітнього процесу об’єктами фонду захисних споруд цивільного захисту готові 19 125 об’єктів (будівель) закладів освіти, що становить 67,81% від загальної кількості таких об’єктів та дозволяє забезпечити укриття 4 652,41 тис. учасників освітнього процесу (56,28%) у них», – зазначив Лісовий.

Він наголосив, що  питання забезпечення безпеки закладів освіти, зокрема облаштування та будівництво укриттів закладів освіти, є невід’ємною складовою процесу створення безпечного освітнього середовища.

Підписатись

Наразі МОН здійснює моніторинг стану виконання відповідних робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах освіти. На 2023 рік передбачено видатки за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти» в обсязі 1 млрд 500 млн грн, які використовуються у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *