Національний мобільний оператор «Київстар» приєднався до проєкту «5 000 iPad для українських школярів»

nacionalnij mobilnij operator kiyivstar priyednavsja do proyektu 5 000 ipad dlja ukrayinskih shkoljariv b37baae - Національний мобільний оператор «Київстар» приєднався до проєкту «5 000 iPad для українських школярів»

Національний мобільний оператор «Київстар» доєднується до проєкту «5 000 iPad для українських школярів», в межах якого здійснюється забезпечення учнів цифровими гаджетами.

Як наголосив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, одним із викликів, що постали перед освітньою сферою в умовах війни, є організація онлайн-навчання. Наразі у такому форматі здобуваються освіту понад 1,5 млн дітей. Щоб це було ефективніше, діти та вчителі насамперед повинні мати технічне обладнання та інтернет. Мінцифра вже забезпечила 2 тис. шкіл та дитсадків швидкісним інтернетом, а понад 3 тис. закладів освіти — вай-фай в укриттях. Понад 60 тис. отримали ноутбуків, а 5 тис. Учнів –  планшети.

Національний мобільний оператор «Київстар» виділив 5 тис. сім-карт формату e-sim з пільговим доступом до мобільного інтернету на рік для учнів шкіл, частково або повністю зруйнованих внаслідок бойових дій. 

У межах проєкту учні та вчителі 20 шкіл, отримали 5 тис. планшетів Apple iPad із сім-картками «Київстар». За умовами тарифу протягом року щомісяця нараховується пакет послуг з 20 Гб мобільного інтернету. Цього обсягу послуг вистачить на місяць активного користування додатками для навчання та щоденного відвідування онлайн-уроків. Тарифний пакет був створений спеціально для цієї соціально-важливої ініціативи.

Підписатись

У кожному тарифі «Київстар» діє безкоштовна послуга «Знання без меж», завдяки якій без плати за трафік можна використовувати додатки для навчання. Серед них – Всеукраїнська школа онлайн, Wikipedia, Coursera, Prometheus, Zoom, Google classroom та ін. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *