На створення Центрів професійної досконалості у профтехах буде виділено 20 млн євро

na stvorennja centriv profesijnoyi doskonalosti u proftehah bude vidileno 20 mln yevro 440aab4 - На створення Центрів професійної досконалості у профтехах буде виділено 20 млн євро

Уряд схвалив розпорядження щодо підписання угоди між МОН, УФСІ та німецьким банком KfW.

20 млн євро планують виділити на створення центрів професійної досконалості в закладах професійної освіти. Розбудова відбуватиметься в межах проєкту «Професійна освіта у Східному партнерстві».

«У період відбудови України профосвіта буде на піку популярності та затребуваності, а це означає, що ми маємо створити найкращі умови навчання для таких фахівців. Саме центри професійної досконалості стануть відповіддю на такий виклик. Це абсолютно новий тип профтехів – з інноваційною технікою та європейськими підходами до навчання», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Центри професійної досконалості стануть освітніми осередками з висококваліфікованими педагогами та управлінцями, а також інклюзивними приміщеннями. Отримувати якісну професійну освіту там зможуть учні та дорослі.

Проєкт реалізовуватиметься Міністерством освіти і науки, Українським фондом соціальних інвестицій і KfW (німецьким державним банком).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *