На платформі «Вчимося вухами» з’явились три нові аудіоуроки з історії України та української мови

na platformi vchimosja vuhami zjavilis tri novi audiouroki z istoriyi ukrayini ta ukrayinskoyi movi dc3e148 - На платформі «Вчимося вухами» з’явились три нові аудіоуроки з історії України та української мови

В березні 2023 року ГО «Смарт освіта» запустила освітній проєкт «Вчитися вухами», який допомагає учням 8-11 класів безоплатно вивчати українську мову, літературу та історію України.

На цьому тижні на платформі з’явились три нові аудіоуроки

На уроці з української мови “Як написати промову, яка змінить світ? Практична риторика та мовленнєві жанри” учні 11 класу дізнаються, як стати класним спікером, що має вміти хороший оратор, як побудувати успішний виступ. Освітній матеріал розкрито на прикладах промов співачки P!NK, героя стрічки “Промова короля”, сценариста Девіда Сайдлера, актора Джонатана Ке Квана, Геттінбургзької промови Авраама Лінкольна, промови Вінстона Черчилля у Фултоні, “У мене є мрія” Мартіна Лютера Кінґа, а також слів наймолодшої в історії лавреатки Нобелівської премії миру Малали Юсуфзай.

Дізнатися про ознаки та види тексту учні 9 класу зможуть на уроці з української мови “Підказки, заховані у тексті: ламаємо код. Ознаки та види тексту”. Освітній матеріал побудований на прикладах текстів книжок про Гаррі Поттера, Лілу з “Пʼятого елементу”, фільмів про Джеймса Бонда. Під час уроку діти дізнаються про основні техніки та прийоми читання тексту, як визначити достовірність тексту, як краще запам’ятовувати прочитане.

Підписатись

Третій аудіоурок “Гетьманщина в період Івана Мазепи та спроба усамостійнення” присвячений історичній постаті Івану Мазепі. Під час уроку учні 8 класу дізнаються, хто такий Іван Мазепа, яка його роль в історії України, чому його так не любить російська історія.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *