​​​​​​​На місця державного замовлення переведуть 1003 студенти

​​​​​​​na miscja derzhavnogo zamovlennja perevedut 1003 studenti 03d0fd9 - ​​​​​​​На місця державного замовлення переведуть 1003 студенти

На виконання завдання Президента України розпочато процес переведення на навчання за державним замовленням студентів певних категорій, а саме дітей загиблих захисників України, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, їхніх дітей, а також жителів особливо небезпечних територій, які зараховані до закладів фахової передвищої та вищої освіти до 2021 року включно, про що повідомив у своєму телеграм-каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Очільник МОН зауважив, що у першому пакеті доручень державного замовника закладам освіти передбачено переведення на місця державного замовлення 1003 студенти. Вони навчаються у 4 київських, 3 харківських, 2 сумських, по одному в дніпровському, львівському, одеському та чернівецькому закладах вищої освіти. Серед них:

  • 29 дітей загиблих захисників України;
  • 27 учасників бойових дій; 
  • 1 особа з інвалідністю внаслідок війни;
  • 247 дітей учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни; 
  • 699 жителів особливо небезпечних територій.

Підписатись

Нині державні замовники завершують доопрацьовувати дані про здобувачів освіти, які подали підтвердні документи, та наявні місця державного замовлення.

МОН планує видавати доручення про переведення на місця державного замовлення з інтервалом 1-2 дні.

Міністр звернув увагу, що відповідно до принципів адресного розміщення державного замовлення місця для переведення на бюджет надаються конкретним здобувачам освіти.

Планується до кінця поточного року перевести на бюджет усіх здобувачів, які мають на це право та подали підтвердні документи до 18 листопада 2022 року.

В окремих випадках здобувачам можуть запропонувати змінити заклад вищої освіти, спеціальність або форму здобуття освіти, якщо в межах чинного законодавства зміна джерела фінансування у тому місці, де вони навчаються, є неможливою.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *