На міжнародному інноваційному шоу INOVA дві юні харків’янки здобули золоті медалі

na mizhnarodnomu innovacijnomu shou inova dvi juni harkivjanki zdobuli zoloti medali 8014443 - На міжнародному інноваційному шоу INOVA дві юні харків'янки здобули золоті медалі

Дві юні харків'янки здобули золоті медалі за винаходи. Про це повідомили у Status quo з посиланням на Департаменті освіти Харківської міськради.

На міжнародному інноваційному шоу INOVA (International Innovation Show INOVA), що відбулося з 12 по 15 жовтня в Осієку (Хорватія) дві золоті нагороди отримали:

  • Бутенко Ганна, випускниця Харківської гімназії №46 ім. Ломоносова, що презентувала роботу "Виявлення та дослідження способів удосконалення сонячних елементів";
  • Камалова Еліна, учениця 11 класу Харківської гімназії № 144, її робота – "Вплив наноалмазів на фізико-технічні та оптичні властивості лакофарбових матеріалів".

Підписатись

Цього року харків'янки брали участь в інноваційному шоу вдруге.

INOVA – друга найстаріша виставка винаходів у Європі, яка вже 50 років (з 1971-го) збирає у Загребі, столиці Хорватії, винахідників з усього світу. Організатори виставки – Асоціація винахідників Загреба разом із міжнародним партнером World Invention Intellectual Property Associations WIIPA.

  Автор: Гололобова Мадина

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *