На Київщині реалізували проєкт з інформування дітей про правила мінної безпеки

na kiyivshhini realizuvali proyekt z informuvannja ditej pro pravila minnoyi bezpeki e13c481 - На Київщині реалізували проєкт з інформування дітей про правила мінної безпеки

У період з вересня 2022 року до лютого 2023 року в 131-му  закладі  середньої освіти Київщини успішно реалізовано гуманітарний проєкт «Зменшення ризиків травмувань дітей від вибухонебезпечних предметів». Цей важливий захід відбувся  за підтримки Фонду сприяння демократії  Посольства США в Україні в партнерстві з Київською обласною військовою адміністрацією.

Завдяки систематичному інформуванню з мінної безпеки вдалося охопити понад 18 тис. учнів, а також провести тематичні тренінги для значної кількості педагогічного складу закладів освіти, у яких відбувалися такі заняття.

Підписатись

Заняття проводили тренери громадської організації «Ліга офіцерів», які навчалися на базі Центру протимінної діяльності Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України. Проєкт реалізовано в межах діяльності Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

За інформацією Департаменту освіти і науки КОВА, навчання відбувалося у громадах, на територіях яких велись бойові дії.

Міністерство  освіти і науки України високо оцінює підтримку в освітній сфері, яку надає нашій державі народ і уряд Сполучених Штатів Америки.

na kiyivshhini realizuvali proyekt z informuvannja ditej pro pravila minnoyi bezpeki 5debb28 - На Київщині реалізували проєкт з інформування дітей про правила мінної безпеки

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *