На IV Всеукраїнському STEAM-фестивалі учень з Франківська представив дрон-міношукач для військових

na iv vseukrayinskomu steam festivali uchen z frankivska predstaviv dron minoshukach dlja vijskovih c10a3a0 - На IV Всеукраїнському STEAM-фестивалі учень з Франківська представив дрон-міношукач для військових

В Івано-Франківську стартував IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ STEAM-FEST і тут презентують цікаві проекти й напрацювання дітей з педагогами. Це яскраві розробки з природничих наук, технологій, інженерії, мистецтва, математики. Багато з них патріотичні і дуже допомагають нашим військовим.

Про це пише versii.if.ua

Одинадцятикласник, учень природничо-математичного ліцею Юрій Тумир розробив дрон-розвідник міношукач. Каже, що спочатку виникла ідея зробити машинку, яка шукає міни. А потім методом проб і помилок вирішив зробити квадрокоптер за технологією 3D друку.

Підписатись

«Він дозволяє проводити розвідку території. Також він може проводити пошук мін та позначати їх на карті нашого майбутнього мобільного додатку. Тобто, дрон летить по наперед заданому маршруту в додатку, проводить обстеження території, позначає на яких координатах розташовані міни. Також є система розпізнавання розміру та типу міни. Тобто сапер відкриває свій додаток та бачить де розташовані міни, які вони і працює над розмінуванням», – розповідає юний винахідник.

Загалом на фестивалі зареєстровано більше ста різних проектів.

na iv vseukrayinskomu steam festivali uchen z frankivska predstaviv dron minoshukach dlja vijskovih 3cd75fb - На IV Всеукраїнському STEAM-фестивалі учень з Франківська представив дрон-міношукач для військових

«Вся освітянська родина об’єднується і максимально свої зусилля спрямовує на те, щоб допомогти військовим, аби якнайшвидше настав мир. Наш фестиваль триватиме впродовж тижня. З понеділка по п’ятницю з 11 год триватимуть заняття онлайн. Та їх можна буде переглянути і пізніше на YouTube каналі обласного Інституту післядипломної освіти», – розповідає Марія Починок, директор Центру освітніх інновацій.

Автор: Ігор Прокопчук

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *