На Буковині написали диктант єдності на підтримку кримчан

na bukovini napisali diktant yednosti na pidtrimku krimchan 220800d - На Буковині написали диктант єдності на підтримку кримчан

З нагоди відзначення річниці проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей у закладах освіти Буковини розпочався обласний проєкт «Крим – колиска українського сонця», який триватиме з 21 до 26 лютого 2023 року.

21 лютого у Міжнародний день рідної мови тисячі буковинських школярів, студентів написали диктант єдності «Джаним, ми вдома». Голосом проєкту стала Тамара Цимбал, заслужена вчителька України.

Підписатись

Таким чином буковинці висловили підтримку та єдність кримського та українського народу і підтвердили, що Крим – це Україна.

Також буковинські освітяни запрошують долучитись до акції «Спротив задля свободи», вивісивши прапори України та кримських татар з вікон, балконів як символи боротьби за права корінного народу Криму та звільнення півострова від російської окупації, відновлення територіальної цілісності України.

Акція розпочнеться 24 лютого, у день повномасштабного вторгнення росії в Україну та триватиме до 26 лютого.

na bukovini napisali diktant yednosti na pidtrimku krimchan f047126 - На Буковині написали диктант єдності на підтримку кримчан

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *