МОЗ закликає батьків проводити дітям щеплення проти поліомієліту

moz zaklikaye batkiv provoditi ditjam shheplennja proti poliomiyelitu 0a65b94 - МОЗ закликає батьків проводити дітям щеплення проти поліомієліту

Поліомієліт – інфекційне захворювання, спричинене вірусом поліо, який вражає нервову систему та може призвести до паралічу або навіть смерті. Захворіти на поліо можуть усі невакциновані – і дорослі, і діти. Ліків проти поліо не існує, але йому можна ефективно запобігти вакцинацією. Як повідомляють у МОЗ, в межах Глобальної ініціативи з ліквідації поліомієліту  Україна отримала 156 960 доз інактивованої поліомієлітної вакцини (ІПВ) на підтримку Національної програми імунізації в Україні доставив ЮНІСЕФ, які будуть розподілені між областями.

«Через війну та масове переміщення багато людей пропустили планові щеплення та часто не мають доступу до медичних послуг. Саме тому вкрай важливо надолужити усі пропущені вакцинації», — наголосив голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.

У МОЗ наголосили, що цілковитий захист від поліомієліту на все життя здатні забезпечити шість доз вакцини, яка робиться у 2 місяці, 4 місяці, 6 місяців, 18 місяців, 6 років і 14 років. В разі пропуску планового щеплення цей захист суттєво знижується.

Підписатись

Представник ВООЗ в Україні доктор Ярно Хабіхт закликає батьків робити дітям щеплення проти поліомієліту, оскільки це найнадійніший захист від інфекції. Заклик особливо актуальний на тлі війни, яка продовжується в Україні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *