МОН реорганізує Національний авіаційний університет

mon reorganizuye nacionalnij aviacijnij universitet a88021a - МОН реорганізує Національний авіаційний університет

Відповідно до розпорядження уряду НАУ буде поділено на два заклади вищої освіти: Державний університет «Київський авіаційний інститут» та Українську державну льотну академію (м. Кропивницький). Новоутворені заклади мають стати провідними центрами розвитку авіаційної обороноздатності України, що відповідатимуть за розроблення військових інновацій у галузі MilitaryTech, зокрема безпілотників, а також підтримку воєнної промисловості. 

Про це віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомляє у Телеграмі.

"Підсилюємо обороноздатність країни – реорганізовуємо Національний авіаційний університет. Уряд ухвалив постанову та реорганізовує НАУ на два ЗВО: Київський авіаційний інститут та Українську державну льотну академію в Кропивницькому. Важливе рішення для розвитку українського авіапілотування, виробництва дронів, розвитку defense-tech та національної безпеки України", – йдеться у повідомленні.

За словами Федорова, під час війни всі мають працювати на підвищення обороноздатності держави. НАУ мав стати центром розвитку авіапілотування та розробки БПЛА, але університет "не показав ефективності".

Важливо зазначити, що зміна статусу з «національного» на «державний» суттєво нічого не змінює. Студенти НАУ продовжать навчання безперервно на тих самих умовах у Київському авіаційному інституті, його відокремлених структурних підрозділах та Українській державній льотній академії за обраними спеціальностями і джерелами фінансування. Новостворений ДУ «Київський авіаційний інститут» продовжить освітні програми НАУ, студентів перезарахують, а викладачам цих програм запропонують продовжити викладання їхніх дисциплін. 

Підписатись

Реорганізація закладу не вплине на умови праці й рівень заробітних плат освітніх працівників, однак призведе до оновлення складу керівництва університету та внутрішніх управлінських процесів, що є вкрай необхідним для ефективної трансформації закладу. 

Такі заходи є частиною комплексного плану трансформації вищої освіти, який має на меті поліпшити рівень управління і якості освіти в українських ЗВО та сприяє адаптації їхньої діяльності до стандартів Європейського Союзу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *