МОН пропонує для обговорення проєкт Плану відновлення України в частині освіти і науки

mon proponuye dlja obgovorennja proyekt planu vidnovlennja ukrayini v chastini osviti i nauki e8ce198 - МОН пропонує для обговорення проєкт Плану відновлення України в частині освіти і науки

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Плану відновлення України в частині освіти і науки.

У Плані напрацьовано пропозиції щодо пріоритетних реформ, ініціатив, проєктів нормативно-правових актів, прийняття та реалізація яких є необхідними у воєнний і післявоєнний періоди.

На виконання пункту 7 Положення про Національну раду з відновлення України від наслідків війни, затвердженого Указом Президента України від 21 квітня 2022 р. № 266/2022 утворено робочу групу з питань освіти і науки при Національній раді з відновлення України від наслідків війни, якою напрацьовано пропозиції щодо пріоритетних реформ, ініціатив, проєктів нормативно-правових актів, прийняття та реалізація яких є необхідними у воєнний і післявоєнний періоди, та підготовлено проєкт Плану відновлення України (освіта і наука).

Зауваження і пропозиції до проєкту Плану відновлення України МОН просить надсилати до 03 вересня 2022 року на електронну адресу [email protected] за формою або надавати шляхом заповнення гугл форми.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *