МОН працює над створенням механізмів пристосування онлайн-освіти до блекаутів

mon pracjuye nad stvorennjam mehanizmiv pristosuvannja onlajn osviti do blekautiv f0f31b5 - МОН працює над створенням механізмів пристосування онлайн-освіти до блекаутів

Постійні ракетні атаки з боку російського агресора спричиняють значні руйнування об’єктів критичної інфраструктури, що створює проблеми з енергопостачанням в багатьох регіонах країни. Наразі Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством палива та енергетики працюють над чітким графіком відключення електроенергії з урахуванням потреб шкіл. Про це в ефірі марафону “Єдині новини” розповів міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. 

Очільник МОН зауважив, що Міністерство також розробляє різні механізми пристосування онлайн-освіти до блекаутів. Одним із варіантів є перехід до позмінного навчання. В деяких школах з очним навчанням старшокласники вже займаються у другу зміну, а молодші – у першу. При цьому уроки починаються не о 8:00, а о 9:00.

Сергій Шкарлет зауважив, що в таких складних обставинах ключовою стає роль батьків, які мають допомагати дитині опановувати навчальну програму.

Підписатись

Наразі МОН працює у кількох напрямках:

  • створює інтерактивні додатки, які не потребують підключення до інтернету;
  • наповнює електронну бібліотеку підручниками для 1-11 класів;
  • гейміфікує і пристосовує контент Всеукраїнської школи онлайн для використання без підключення до мережі.

Також Міністерство працює над вирішенням проблеми щодо забезпечення гаджетів учасників освітнього процесу. Якщо вчителі здебільшого забезпечені ноутбуками, то діти, особливо в сільській місцевості, не мають можливості навчатися онлайн через відсутність технічних засобів. Для вирішення питання МОН веде перемовини з міжнародними організаціями щодо забезпечення ноутбуками й планшетами дітей – ВПО.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *