МОН отримав нагороду за зразкові успіхи в локалізації освітнього контенту

mon otrimav nagorodu za zrazkovi uspihi v lokalizaciyi osvitnogo kontentu 1326120 - МОН отримав нагороду за зразкові успіхи в локалізації освітнього контенту

21-22 вересня 2022 року під час конференції з питань освіти у галузі комп’ютерних технологій CSedCon 2022, що організувала Code.org, МОН присудили нагороду за зразкові успіхи в локалізації освітнього контенту.

«Ми вдячні нашим партнерам Code.org за надані освітні матеріали, що дозволять українським школярам здобути найсучасніші знання та навички, а також Save the Children за підтримку перекладу та локалізації», – відзначив генеральний директор директорату цифрової трансформації МОН Дмитро Завгородній. 

Підписатись

Code.org є партнером Глобальної освітньої коаліції ЮНЕСКО та некомерційною організацією, яка займається розширенням доступу до вивчення інформатики у школах, особливо серед жінок і молоді з соціально вразливих груп населення. Також за підтримки Save the Children МОН здійснює переклад та локалізацію курсів з інформатики для учнів 1-7 класів.

Минулого року МОН та Мінцифри затвердили дорожню карту реформи IT-освіти в Україні. Один із напрямів цієї реформи є підвищення якості інформатичної освіти закладів загальної середньої освіти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *