МОН оприлюднило перелік шкіл-осередків для вивчення українського компонента

mon opriljudnilo perelik shkil oseredkiv dlja vivchennja ukrayinskogo komponenta 9645b02 - МОН оприлюднило перелік шкіл-осередків для вивчення українського компонента

Міністерство освіти і науки оприлюднило перелік закладів освіти, на базі яких має здійснюватися дистанційне навчання українських дітей, які одночасно вчаться в школі за кордоном і в Україні.

У МОН наголошують, що діти, які нині вимушено перебувають за кордоном, мають право навчатися дистанційно в окремо визначених органами місцевого самоврядування закладах освіти й вивчати лише предмети українознавчого компонента, такі як українська мова, література, історія України тощо. Це дасть змогу уникнути подвійного навантаження від паралельного навчання в українській і закордонній школах.

Учні, які перебувають за кордоном, будуть тимчасово переведені в класи для вивчення українознавчих предметів і зможуть продовжити навчання у своїх школах після повернення в Україну або в разі бажання знову навчатися на стандартній дистанційній, сімейній формах або екстернаті. МОН розробляє технічну можливість для цього.

Підписатись

З переліком шкіл, у яких формуватимуться класи (групи) для вивчення українознавчого компонента, можна ознайомитися за посиланням.

Для зарахування в заклад освіти батькам або законним представникам учнів потрібно звернутися за контактним номером телефону відповідної школи.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *