Мінцифра запускає нові освітні курси для школярів

mincifra zapuskaye novi osvitni kursi dlja shkoljariv 8571574 - Мінцифра запускає нові освітні курси для школярів

Попри війну в країні українські школярі повернулися до навчання у різних форматах. З метою допомогти здобувачам освіти опановувати нові навички Міністерство цифрової трансформації України запускає освітні курси від Дія.Цифрова освіта. Це безоплатні уроки в розважальній формі, які проводять експерти та зірки.

Серіал «Підприємництво для школярів» розповідає про те, як знайти свою бізнес-ідею та перевірити її, як зробити так, щоб про продукт дізналися, знайти клієнтів та фінансування для бізнесу. Курс складається з 6 модулів та 36 уроків.

Оглядовий серіал «Вступ: діджитал-маркетинг для школярів та студентів» ознайомить з основами та стратегією діджитал-маркетингу, вебсайти, роботою з соцмережами, контекстною рекламою та Google-аналітикою. Користувачі дізнаються про сучасні інструменти digital-маркетингу для старту власного бізнесу, розглянуть основні етапи створення власного сайту без коду, принципи налаштування системи отримання заявок, спробують запустити 2 рекламні кампанії в Instagram та Google, а також навчаться аналізувати отримані результати.

У серіалі «Штучний інтелект для школярів» розповідається про штучний інтелект, як і де його використовують для вирішення різноманітних задач та як опанувати професію, пов’язану зі штучним інтелектом.

В  освітньому серіалі «Як стати YouTube-блогером» користувачі дізнаються, де шукати ідеї для створення власних відео, як оформити YouTube-канал, про основи авторського права, аналіз конкурентів та монетизації каналу.

Серіал «Нові цифрові професії» ознайомить із затребуваними сучасними цифровими професіями, як діджитал-маркетолог, SMM-спеціаліст, Front-end- та Back-end-розробник, QA (тестувальник програмного забезпечення), UI/UX-дизайнер, бізнес-аналітик, сybersecurity engineer, devOps engineer, product manager. Користувачі дізнаються, які навички слід розвивати, як почати перші кроки в цифрових професіях та матимуть можливість побачити, як проходить типовий день на такій посаді.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *