Майже 200 профтехів отримали понад 33 тис. підручників з англійської мови

majzhe 200 proftehiv otrimali ponad 33 tis pidruchnikiv z anglijskoyi movi 84b78fb - Майже 200 профтехів отримали понад 33 тис. підручників з англійської мови

33 601 комплект навчальних матеріалів з англійської мови для студентів і викладачів передали для учнів і педагогів профтехів.

Підручники й робочі зошити від початкового до просунутого рівнів допоможуть здобувачам освіти опановувати англійську та підвищувати рівень знань.

У 2023–2024 навчальному році за цими матеріалами вчаться учні й педагоги майже 200 закладів професійної освіти в 23 регіонах країни.

Підписатись

Довідково

Передання книг відбулося в межах підтримки видавництва Helbling Languages publishing house (Австрія). Організація не тільки передала навчальні матеріали українським профтехам, але й забезпечила їхнє доставлення  з Австрії на логістичний склад у Києві — до Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури. Співробітниці НМЦ ПТО Київської області  здійснили сортування та пакування підручників, а згодом – і відправлення в 24 регіони за фінансової підтримки Американських рад в Україні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *