Книжковий Арсенал опублікував Антитвори старшокласників цьогорічного проєкту

knizhkovij arsenal opublikuvav antitvori starshoklasnikiv cogorichnogo proyektu bdb8438 - Книжковий Арсенал опублікував Антитвори старшокласників цьогорічного проєкту

Антитвір традиційно проводиться в межах Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал". Цьогоріч темою є "Відтінки змін". На сайті уже оприлюднили 82 дитячих витвори

Про це інформує пресслужба, пише Еспресо.

"Зміни – це невіддільна частина нашого життя. Кожна зміна має свій відтінок, свій колір, свою енергію, яка впливає на наше сприйняття світу. Як мозаїка зі шматочків скла різних відтінків, оповідь про життя у час змін складається з унікальних моментів, побачених очима сотень людей. З цього опису по крихтах збиратиметься уявлення людей майбутнього про те, як ми жили й відчували", – зазначає команда.

Цей проєкт для учнів 8-11 класів, які створюють твори з ілюстраціями чи малюнками, керуючись нестандартними підходами. Проєкт спрямований зафіксувати переживання підлітків, які зазнають не тільки власних внутрішніх конфліктів та пошуків, а й війни.

Українські діти міркували про зміни, як про джерело життєвого досвіду, значення виявлення різних аспектів змін: від позитивних до негативних, підготовкою до змін і чи можливо це взагалі.

Учениця дев'ятого класу Ірина Бабчук написала вірш "Мамо".

Катерина Бавровська, учениця 8 класу, поділилася витвором живопису "Тривога".

"Кольори змін" – саме таку назву має новела десятикласника Ярослава Кузьменка.

Підписатись

"Зелений.Червоний.Чорний.Три кольори, що символізують наше життя, його ключові елементи.Життя наповнюється, забарвлюється саме цими кольорами, та отримує свій відтінок, який можна відчути при зустрічі з людьми.Цей відтінок надають Зміни", – написав хлопець.

Цього року організатори продовжили приймати твори без оцінок журі. Роботи, які пройшли технічний відбір, опубліковані на сайті Книжкового Арсеналу.

Також на Книжковому Арсеналі чекатиме секція книг про російсько-українську війну. Видання про досвід ветеранів можна буде купити в лівому крилі першого поверху Мистецького арсеналу протягом усього фестивалю.

Фото: пресслужба Книжкового Арсеналу

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *