Кабмін затвердив порядок формування кадрового резерву педагогів для роботи на ДОТ

kabmin zatverdiv porjadok formuvannja kadrovogo rezervu pedagogiv dlja roboti na dot 48b52cf - Кабмін затвердив порядок формування кадрового резерву педагогів для роботи на ДОТ

Кабінет Міністрів затверджено порядок формування кадрового резерву освітян для роботи  деокупованих територіях. Відповідну постанову будо прийнято під час засідання 17 жовтня. Документ розроблений за дорученням Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

Пріоритетне право на призначення на посади у закладах освіти на ДОТ серед осіб, зарахованих до резерву, мають:

  • особи зі статусом ветерана війни;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • особи, які займали цю посаду до окупації території, призупинення діяльності закладу освіти у зв’язку із веденням активних бойових дій, тимчасовою окупацією території;
  • особи, які повернулись із полону.

Підписатись

Кандидати мають звернутися до місцевого органу управління у сфері освіти: особисто або подати поштою чи електронною поштою анкету та копії необхідних документів про освіту.

Формування кадрового резерву дасть змогу заздалегідь планувати кадрове забезпечення закладів освіти на звільнених від ворога територіях.

Ірина Верещук подякувала МОН за розроблений механізм формування кадрового резерву освітян та зауважила, що він сприятиме відновленню освітнього процессу на деокупованих територіях, допоможе працевлаштувати вчителів, які втрати роботу через воєнні дії.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *