Кабмін: вже наступного року можливо випускників шкіл звільнять від складання ДПА

kabmin vzhe nastupnogo roku mozhlivo vipusknikiv shkil zvilnjat vid skladannja dpa 49671e3 - Кабмін: вже наступного року можливо випускників шкіл звільнять від складання ДПА

Кабінет Міністрів ухвалив проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року».

Як повідомив в Телеграмі постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук, відповідне рішення було ухвалено під час засідання уряду, передає Укрінформ.

Законопроєктом передбачено звільнення від проходження державної підсумкової атестації здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.

Підписатись

Встановлено, що прийом до закладів вищої та фахової передвищої освіти на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра, який здійснювався в 2022 році в особливому порядку, визначеному Міністерством освіти і науки, продовжується на 2023 рік.

Міністерство освіти та науки як альтернативу ЗНО розглядає проведення у 2023 році удосконаленого національного мультипредметного тесту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *