«Іскорки суперсил»: для дошкільнят створили унікальний ляльковий театр

iskorki supersil dlja doshkilnjat stvorili unikalnij ljalkovij teatr d146ef0 - «Іскорки суперсил»: для дошкільнят створили унікальний ляльковий театр

На платформі для дошкільнят «НУМО» з’явилася нова унікальна активність «Іскорки суперсил». Проєкт створений в допомогу батькам, вихователям і тим, з ким поруч дошкільнята. Про це повідомила відома дитяча психологиня та співавторка гри Світлана Ройз.

«Іскорки суперсил» – ляльковий театр із 10 розробленими сценаріями та незвичними героями: Бринь, Жуж, Пум і Міо, кожен з яких має свій характер особливі якості та таланти, які "запалюють" і надихають дитину досліджувати ці якості в собі. Ці милі і цікаві герої можуть «розмовляти» і «показувати зуби».

«В кожен сценарій закладена – історія, "корисні навички" (з безпеки, зі здорового харчування, із знаннями про емоції, про світ та країну..) Ми з командою намагались вмістити в сценарії те, що описано в 16 навичках дошкільнят на платформі НУМО», – зауважила Світлана Ройз.

Підписатись

До кожного сценарію гри є розмальовка та всі матеріали для вистави, які можна роздрукувати та відтворити виставу вдома та садочку. Шаблони героїв легко складаються і можуть використовуватися в іграх.

Завантажити сценарії, всі супутні матеріали та шаблони героїв можна за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *