Які зарплати у викладачів технікумів?

jaki zarplati u vikladachiv tehnikumiv 319e9d9 - Які зарплати у викладачів технікумів?

В Україні мінімальний посадовий оклад викладачів технікумів та коледжів становить 8,6 тисяч гривень. Також їм нараховують надбавки за стаж роботи, вчене звання, науковий ступінь та низку інших доплат.

Це прописано в урядовій ухвалі №1411 від 20 грудня 2022 року, пише видання Progroshi.

Які зарплати у викладачів технікумів та профучилищ

Підписатись

Викладачі технікумів та коледжів відносяться до 17 розряду ЄТС, а це означає що їхній посадовий оклад становить 8 679 гривень. Окрім цього, викладачі можуть отримувати надбавки до зарплати за стаж роботи, за вчене звання та науковий ступінь.

Який розмір зарплат у викладачів вишів

Зарплата викладачам вишів у 2023 році нараховується згідно з Єдиною тарифною сіткою – вона не змінилась у порівнянні з 2022 роком.

jaki zarplati u vikladachiv tehnikumiv 2d91835 - Які зарплати у викладачів технікумів?

Як правило, в усіх викладачів, що належать до науково-педагогічних працівників, є затверджені індивідуальні плани роботи, серед яких чітко виділені всі 4 складових у годинах за видами робіт:

  • навчальна – це робота в аудиторіях, читання лекцій, проведення практичних і семінарських занять. Всі інші 3 складові формально вважаються позааудиторною роботою, хоча вона може проводитися і разом зі студентами ЗВО;
  • методична – підготовка методичних вказівок для занять, робочих і навчальних програм, силабусів, навчальних планів тощо;
  • організаційна – кураторська робота, участь у засіданнях кафедри, підготовка звітів, участь у різного роду зібраннях, які проводяться у ЗВО та за його межами;
  • наукова – це підготовка наукових статей, доповідей на конференціях, проведення різного роду досліджень тощо. Специфіка визначається тією галуззю науки, до якої належить кафедра такого викладача.

Доплати викладачам

Окрім оплати за окладом, викладачі вишів отримують доплати й надбавки, сума яких може перевищувати навіть 50% окладу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *